İstanbul - Türkiye

Bodrum Etüt Merkezleri

Bodrum Etüt Merkezleri

Bodrum Etüt Merkezleri

Bodrum etüt merkezleri olarak online ve yüz yüze eğitim veriyoruz. Etüt derslerine branşında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Kesintisiz eğitim için birebir online özel ders şeklinde eğitim almanızı öneriyoruz. Bodrum ve ilçelerinde özel ders için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

Bodrum etüt merkezleri fiyatları online eğitimde çok daha uygun olmaktadır.

Online Bodrum Etüt Merkezleri

Online dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Kesintisiz eğitim için online birebir özel ders şeklinde eğitim almanızı öneriyoruz. İlköğretim 1. sınıftan itibaren ilköğretim, lise ve üniversite öğrencileri kurumuzdan online birebir özel ders alabilirler.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Bodrum etüt merkezleri şubelerimizde her dönem online yada yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

LGS Kursu Bodrum

LGS kursu Bodrum şubemizde Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. LGS için online yada yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Liselere giriş sınavı LGS hazırlık kursları Bodrum şubemizde her dönem açılmaktadır.

LGS’de en önemli dersler  Türkçe, matematik ve  fen dersleridir. LGS puanı hesaplanırken bu derslerin katsayıları 4 ile inkılap din kültürü ve İngilizce derslerinin katsayısı 1 ile çarpılmaktadır.

LGS’de matematik, fen ve Türkçe derslerinden 20’şer soru diğer derslerden 10’ar soru sorulmaktadır.

LGS yeni nesil sorularda zaman kaybı yaşamak istemeyen ve LGS Türkçe paragraf sorularını 3 kat daha hızlı çözmek isteyen öğrenciler için 10 derslik hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır.

LGS’de en iyi fen liselerini kazanmak isteyen öğrencilere özel kurs programlarımız bulunmaktadır.

LGS Matematik : 70 derste,

LGS Türkçe : 10 ders hızlı paragraf, 20 ders dilbilgisi toplam 30 derste,

LGS Fen : 40 derste birebir özel ders ile anlatılabilmektedir.

LGS’ de 8. sınıf konularından sorular sorulmaktadır. LGS adaylarına düzenli olarak Türkiye geneli deneme sınavları yapıyoruz. İnkılap, Din Kültürü ve İngilizce derslerinden eksikleri olan öğrencilere minik özel dersler vererek eksiklerini hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

LGS İnkılap 24 derste, LGS İngilizce 24 derste ve LGS Din Kültürü 12 derste tüm konular anlatılabilmektedir.

Okul Takviye Kursları

İlköğretim 7. sınıf öğrencileri için en önemli ders matematik ve Türkçe dersidir. LGS alt yapısı oluşturulabilmesi için bu 2 ders ihmal edilmemelidir. 10 derslik hızlı paragraf ve haftada 1 gün 2 ders şeklinde matematik dersinden birebir özel ders alınması yılı değerlendirme adına yeterli olmaktadır.

İlköğretim 5. ve 6. sınıf öğrencileri için en önemli dersler matematik, fen , Türkçe ve İngilizce dersleridir. Hızlı paragraf çalışmasının öğrencilerin derse odaklanmalarına büyük katkısı olmaktadır. 5. ve 6. sınıf öğrencilerimiz için yine en önemli ders matematik dersidir. Matematik dersinden haftada 1 gün 2 ders şeklinde özel ders alınmasını tavsiye ediyoruz. Türkçe, fen bilgisi ve İngilizce dersleri için de minik özel dersler alınabilir.

İlköğretim 3. ve 4. sınıf öğrencileri için tecrübeli sınıf öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Okul takviye için deneyimli sınıf öğretmenlerimizden haftada 1 gün 2 ders şeklinde matematik Türkçe ağırlıklı birebir özel ders alınması yeterli olmaktadır.

İlköğretim 1. ve 2. sınıf öğrencileri için en önemli kazanım okuma yazma ve temel matematik dersidir. Okuma yazma ve temel matematik için 1. ve 2. sınıf öğrencileri tecrübeli sınıf öğretmenlerimizden online yada yüz yüze birebir kurs alabilirler.

Bodrum şubemizde 1. , 2. , 3. ,4. 5. , 6. , 7. 8. ,  9. ,10. , 11. ve 12. sınıf öğrencileri için de tüm derslerden kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

Bodrum şubemizde matematik ve İngilizce kursu online yada yüz yüze birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Bodrum şubemizde Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, fen bilgisi, tarih, coğrafya, felsefe ve İngilizce özel ders Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir.

YKS ( TYT AYT YDT ) üniversite hazırlık ve LGS,  KPSS , DGS, ALES, YDS, SAT, IELTS, TOEFL kursu Bodrum etüt merkezlerinde her dönem verilmektedir.

Bodrum etüt merkezleri iş ilanları için buradan irtibat kurabilirsiniz.

Özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bodrum Etüt Merkezleri İrtibat;

Bodrum Etüt Merkezleri İçin Kursumuzla;

  • Whatsapp hattımızdan irtibat kurabilirsiniz.
  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp