Online LGS Kursu

Online LGS Kursu

Online LGS Kursu 2021 -2022 Uzaktan Eğitim

Online LGS kursu ile eğitiminize kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz. LGS derslerine branşında en az 10 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir.

LGS uzaktan eğitim ile tüm derslerden eksiklerinizi birebir tamamlayabilirsiniz. Online eğitimle LGS hazırlık kursu evinize geliyor.

LGS hazırlık kursları fiyatları online eğitimde çok daha uygundur.  LGS hazırlık dershaneleri olarak öğrenciye

özel LGS Kurs Programı hazırlıyoruz. 8. Sınıf kursları MEB müfredatı dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Uzaktan Eğitim LGS Kursu

Online LGS kursu ile matematik, Türkçe, fen ve diğer tüm LGS derslerinden eksiklerinizi birebir özel ders alarak tamamlayabilirsiniz.

En iyi fen liselerini ve diğer nitelikli liselere yerleşebilmek için yüzde birlik dilimlerin altında yer almak gerekmektedir.

Neden Online Ders ?

Online derslerde eğitiminiz kesintiye uğramadan gerçekleşmektedir. Online derslerde binlerce öğretmen alternatifi bulunmaktadır. Uzaktan eğitim ile istediğiniz derslerden özel dersleri istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz.

LGS için özel derslere istediğiniz yerden katılabilirsiniz. Uzaktan eğitim ile derslere katılabilmeniz için internete bağlanabilen cep telefonu, tablet, laptop yada bilgisayarınızın olması yeterlidir.

Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Örneğin online derslerde öğrenci derse anında müdahale edebilmekte ve istediği soruyu anında sorabilmektedir.

Uzaktan eğitimle ders anlatan öğretmenler mutlaka grafik tablet kullanmaktadır. Grafik tablet kullanıldığı için dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli bir şekilde işlenmektedir.

Özel ders alan aday memnun olursa ve dersten verim alıyorsa sonuçta başarıya ulaşır.

Uzaktan eğitimle aldığınız özel derslere memnun olduğunuz sürece katılabilirsiniz.

LGS Sistemi

LGS’de öğrenciler 8. sınıf konularından sorumludurlar. Türkçe, matematik ve İngilizce 5., 6. ve 7. sınıf alt yapısı gerektirirken diğer dersler çoğunlukla bağımsız konulardan oluşmaktadır.

LGS’ de Türkçe, matematik ve fen dersinden 20 ‘şer soru sorulmaktadır ve katsayısı 4 ile çarpılmaktadır. Diğer derslerden inkılap, İngilizce ve din kültürü derslerinden 10’ar soru sorulmaktadır ve katsayısı 1 ile çarpılmaktadır.

Her yıl LGS Haziran ayının ilk haftasında yapılmaktadır. Örneğin LGS 2021 yılı için 6 Haziran tarihinde yapılacaktır.

LGS Özel Ders Önerimiz

Liselere giriş sınavı için çalışmalara en azından 7. sınıftan itibaren başlanılmasını öneriyoruz. LGS’de en önemli ders matematik dersidir. Matematik alt yapısı zayıf olan ve fen lisesi hedefi olan 7. sınıf öğrencilerine haftada 1 gün 2 ders şeklinde matematik dersinden özel ders almalarını tavsiye ediyoruz.

İyi olmanız, okul birincisi olmanız çoğu zaman yeterli olmamaktadır. Mesela bulunduğunuz ildeki en iyi fen lisesine yerleşebilmeniz için %1’lik dilimlere bile girmeniz çoğu zaman yeterli olmamaktadır.

8. Sınıflar İçin Birebir LGS Paketimiz

Matematik : 70 ders,

Fen : 40 ders,

Türkçe : 30 ders, ( 10 ders hızlı paragraf + 20 ders dilbilgisi )

İnkılap : 24 ders,İngilizce : 24  ve Din Kültürü : 12 derste bitirilebilmektedir.

Bu paketler tüm konuların bitirilmesi için önerdiğimiz ders paketleridir. İsteyen öğrenciler diğer minik özel ders paketlerimizden de alabilirler. Mesela matematik dersinden 70 ders yerine 30 yada 40 ders alabilirler.


LGS için matematik, fen ve Türkçe paketini tüm öğrencilerin almasını tavsiye ediyoruz. Liselere giriş sınavı için hazırlığa yaz döneminde başlayacak öğrencilere 8. sınıfın ilk dönem matematik, fen ve Türkçe konularını bitiriyoruz.  LGS hazırlığa yaz döneminde başlayan öğrencilerin tüm konularını 1. dönem sonuna kadar tamamlıyoruz.


Türkiye geneli LGS deneme sınavları yaparak öğrencilerimizin seviyelerini sürekli kontrol ediyoruz. Denem sınavı sonuçlarına göre öğrencilerin matematik, fen ve Türkçe derslerinden eksik kalan konuları varsa tamamlıyoruz.


Diğer derslerden (  İnkılap Tarihi, İngilizce ve Din Kültürü ) eksikleri olan öğrenciler için bu minik özel dersler planlayarak öğrencinin eksiklerini birebir gideriyoruz. Çoğu öğrenci kendi çalışarak yada okul kurslarından destek alarak inkılap, din kültürü ve İngilizce derslerinde full çıkaracak seviyeye ulaşabilmektedirler.


Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Fen liselerini ve diğer nitelikli liseleri kazanabilmek için özel ders alınmasını tavsiye ediyoruz.


Ne Zaman LGS Kursuna Başlanılmalı ?

LGS kursu online birebir özel ders şeklinde yapıldığı için Yaz Döneminde yada istediğiniz diğer aylarda eğitime başlayabilirsiniz. LGS hazırlık için hiçbir zaman geç değildir. Adaya özel sınava kadar kurs programı oluşturarak adayın eksiklerini birebir tamamlıyoruz.


Kursumuzda online eğitimle LGS kursu ve diğer sınavlar için kurslar verilmektedir.

Matematik, fen, Türkçe, İngilizce ve diğer tüm derslerden özel ders alabilirsiniz.

Özel ders sistemimize ve diğer ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer tüm kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Online LGS Kursu ve Diğer Kurslar İçin İrtibat

Online LGS Kursu ve diğer tüm kurslarımız İçin ;

  • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak şubemize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
×Whatsapp