iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu 

Bilgisayarlı muhasebe kursu online yada yüz yüze eğitimle Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. İstediğiniz gün ve seanslarda muhasebe eğitimi alabilirsiniz. Muhasebe için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz.

Genel Muhasebe Kursu

1- Şirket Kuruluşu

2- Alış – Satış Faturaları İşlemesi

3- Çek – Senet Ödeme Makbuzu İşlemeleri

4- Personel Dosya Oluşturulması

5- SGK Aylık Tahakkuk İşlemleri

6- KDV Beyanname İşlemleri

7- Muhtasar Beyannamesi İşlemleri 

8- Hesap Planı Düzeni ve Hesapların İşleyişi 

9- Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi

Kimler Katılabilir ? 

Bilgisayarlı muhasebe kursuna isteyen tüm adaylar katılabilir. 

Kurs Başlangıcı : İstediğiniz zaman kursumuza başlayabilirsiniz. 

Sertifika: Muhasebe kurs katılım belgesi. 

Kurs Ders Saati : Adaya özel program 10 – 16 – 20 – 24  ve 30 derslik özel paket

Genel Muhasebe Kursuna kimler katılabilir?

Genel Muhasebe Kursuna Muhasebe ve Finans alanında kendini geliştirmek, şirketlerin muhasebe ve Finans departmanlarında mali işler uzmanı, mali işler şefi, mali işler müdürü, muhasebe uzmanı, muhasebe sorumlusu, muhasebe şefi, muhasebe müdürü, insan kaynakları uzmanı, finans uzmanı, finans müdürü gibi pozisyonlarda çalışmak isteyen, Mali Müşavir olmak isteyen ,kendi işini kurmayı hedefleyen ya da kendi işini kurmuş ancak temel bir muhasebe bilgisine ihtiyaç duyan herkes katılabilir.

Genel Muhasebe Kursu size ne kazandırır?

Genel muhasebe eğitimine katılan kursiyerlerimiz tekdüzen hesap planını öğrenerek bir ticari işletmenin dönem başı , dönem içi ve dönem sonu muhasebe kayıtlarını, Mali Tabloların hazırlanmasını, beyannamelerin doldurulmasını (Kdv, Muhtasar, Geçici Vergi, Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi vb.) , işçi maaş bordrolarının hazırlanmasını muhasebe programı üzerinde uygulamalı olarak yaparak öğrenirler. Ayrıca bir ticari işletmenin nasıl kurulduğunu, değişiklik işlemlerini ve kapanış işlemlerini örnek uygulamalarla yaparlar. Kurs bitiminde kursiyerlerimiz kendilerine olan güveni kazanarak bir işletmenin resmi muhasebesini yapabilecek seviyeye gelirler. Eta Logo Ticari paket Programlarında eksikleriniz varsa ayrıca Bilgisayarlı Muhasebe Kursu alabilirsiniz.

Bilgisayarlı muhasebe eğitimi adaya özel program oluşturularak online yada yüz yüze istediği muhasebe programları 10-16 – 20 – 24 yada 30 derste anlatılabilmektedir.

Özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu 

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu İçin Şubemize;

  • Whatsapp   hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.
  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Sohbete Başla
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara