iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Bilsem Kursu

Bilsem Kursu

BİLSEM Kursu

Bilsem Kursu ( Bilim ve Sanat Merkezleri Kursu ) özel yetenekli öğrencilerin tespit edilebilmesi İçin Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından yapılan bir sınavdır. Bu sına her yıl ilkokul 1. sınıf, 2. sınıf ve 3. sınıf öğrencileri için yapılmaktadır. Bilim ve sanat merkezlerinin kısaltması olarak bilinen Bilsem özel yetenekli öğrencilere okul sonrasında destek sağlamaktadır. Sınava girecek öğrenciler sınıf öğretmenlerinin onayıyla seçilmektedir.

Bilsem hazırlık kursu Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından genel zihinsel yetenek, resim ve müzik alanlarında verilmektedir. Sınavına girmeden ön hazırlık yapılmasını, mümkünse bire bir özel ders alınmasını öneriyoruz.

Bilsem Hazırlık Kursu Özel Ders 

Bilsem hazırlık kursu online ve yüz yüze eğitimle bire bir özel ders şeklinde verilmektedir. Sınavlar tablet üzerinde yapıldığı için online bire bir özel ders alınasını tavsiye ediyoruz. Bilsem için özel dersleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerimiz vermektedir.

Alanından uzman Bilsem öğretmenlerimiz, bilimsel araştırma teknikleri, zihinsel yeterlilikler, ritmik sayma, hitabet, seri okuma, zihinsel beceriler, sanatsal tasarımlar, akıl – zeka oyunları ve diğer birçok alanda derslerin yanında öğrencilere eğitim koçluğu hizmeti de vermektedir.

BİLSEM hazırlık kursu haftada 1 gün 2 ders ya da haftada 2 gün 2 şer ders şeklinde verilmektedir. Sınava kadar online bire bir ya da yüz yüze birebir özel ders alabilirsiniz.

Bilsem hazırlık için 20 – 40 ders özel ders alınması genellikle yeterli olmaktadır.

Ücretsiz örnek dersten sonra kararınızı verebilirsiniz.

Bilsem Eğitimi Alan Öğrenciler

Öğrenciler ön değerlendirme uygulama sonuçlarında aldıkları taban puanlara göre, Bilim ve Sanat Merkezlerine kayıt olma hakkı kazanırlar.

Sınavı kazanan ve Bilsem ‘e devam eden öğrenciler daha özgüvenli olurlar.

Hedeflerini daha yüksek tutarlar.  Bilsem öğrencileri iletişim becerilerini, grupla çalışma becerilerini geliştirirler.

Proje yönetimi ve üretme konusunda daha aktif davranırlar.

Bilimsel araştırma teknikleri, girişimcilik ve kaynakları etkin kullanma alanında uzmanlık kazanırlar.

Tüm Türkiye’de

Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle Bilsem kursu Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur,  Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak illerinde ve diğer tüm ilçelerde verilmektedir.

Sınav Takvimi

Bilsem sınav takvimi, son güncel yenilikler, Bilsem kılavuzu ve merak ettiğiniz tüm ayrıntılar için…

Bilim ve Sanat Merkezleri BİLSEM Rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye  buradan  ulaşabilirsiniz.

Özel ders sistemimize ve diğer kurslara  buradan  ulaşabilirsiniz.

Bilsem Kursu ve Diğer Kurslar İçin Şubemizle İrtibat

Bilsem Kursu ve Diğer Kurslar İçin Şubelerimize;

Whatsapp   hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Sohbete Başla
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara