iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Kırıkkale Etüt Merkezleri

Kırıkkale Etüt Merkezleri

Kırıkkale Etüt Merkezleri

Kırıkkale etüt merkezleri olarak online ve yüz yüze eğitim veriyoruz. Etüt derslerine branşında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Kesintisiz eğitim için, birebir online özel ders şeklinde eğitim almanızı öneriyoruz. Kırıkkale ve ilçelerinde özel ders için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

Birebir özel ders diğer sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

Kırıkkale etüt merkezleri fiyatları online eğitimde çok daha uygun olmaktadır. Diğer yüz yüze eğitimlerde de fiyatlarımız uygundur.

Online Kırıkkale Etüt Merkezleri

Online dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Kesintisiz eğitim için online birebir özel ders şeklinde eğitim almanızı öneriyoruz. İlköğretim 1. sınıftan itibaren ilköğretim, lise, üniversite ve diğer tüm öğrenciler kursumuzdan online birebir özel ders alabilirler.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Kırıkkale etüt merkezleri şubelerimizde her dönem online yada yüz yüze eğitim veriyoruz. Diğer tüm illerde de online eğitimlerimiz bulunmaktadır.

LGS Kursu Kırıkkale

LGS kursu Kırıkkale şubemizde Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. Liselere giriş sınavı için online yada yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır. Diğer tüm sınavlar için de online kurslarımız bulunmaktadır.

Liselere giriş sınavı LGS hazırlık kursları Kırıkkale şubemizde her dönem açılmaktadır. Diğer tüm sınavlar için de kurslarımız bulunmaktadır.

LGS’de en önemli dersler  Türkçe, matematik ve  fen dersleridir. LGS puanı hesaplanırken bu derslerin katsayıları 4 ile diğer derslerden inkılap din kültürü ve İngilizce derslerinin katsayısı ise 1 ile çarpılmaktadır.

LGS’de matematik, fen ve Türkçe derslerinden 20’şer soru diğer derslerden 10’ar soru sorulmaktadır.

LGS yeni nesil sorularda zaman kaybı yaşamak istemeyen ve LGS Türkçe paragraf sorularını 3 kat daha hızlı çözmek isteyen öğrenciler için 10 derslik hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır.

LGS’de en iyi fen liselerini kazanmak isteyen öğrenciler için özel kurs programlarımız bulunmaktadır.

Matematik : 70 derste verilebilmektedir.

Türkçe : 10 ders hızlı paragraf ve 20 ders dilbilgisi toplam 30 derste verilmektedir.

Fen : 40 derste birebir özel ders ile anlatılabilmektedir.

LGS’ de 8. sınıf konularından sorular sorulmaktadır. LGS adaylarına düzenli olarak Türkiye geneli deneme sınavları yapıyoruz. İnkılap, Din Kültürü ve İngilizce derslerinden minik özel dersler veriyoruz.

Diğer Dersler… 

İnkılap 24 derste,  İngilizce 24 derste ve  Din Kültürü 12 derste tüm konular anlatılabilmektedir.

Diğer tüm özel derslerimiz en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Okul Takviye Kursları

İlköğretim 7. sınıf öğrencileri için en önemli ders matematik ve Türkçe dersidir. LGS alt yapısı oluşturulabilmesi için bu 2 ders ihmal edilmemelidir. 10 derslik hızlı paragraf ve haftada 1 gün 2 ders şeklinde matematik dersinden birebir özel ders alınması yılı değerlendirme adına yeterli olmaktadır. Diğer derslerdeki eksiklikler minik özel derslerle tamamlanabilmektedir.

İlköğretim 5. ve 6. sınıf öğrencileri için en önemli dersler matematik, fen , Türkçe ve İngilizce dersleridir. Hızlı paragraf çalışmasının öğrencilerin derse odaklanmalarına büyük katkısı olmaktadır. 5. ve 6. sınıf öğrencilerimiz için yine en önemli ders matematik dersidir. Matematik dersinden haftada 1 gün 2 ders şeklinde özel ders alınmasını tavsiye ediyoruz. Türkçe, fen bilgisi, İngilizce ve diğer dersler için de minik özel dersler alınabilir.

İlköğretim 3. ve 4. sınıf öğrencileri için tecrübeli sınıf öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Okul takviye için deneyimli sınıf öğretmenlerimizden haftada 1 gün 2 ders şeklinde matematik Türkçe ağırlıklı birebir özel ders alınması yeterli olmaktadır. Diğer derslerden de isteyen öğrenciler minik birebir özel ders alabilirler.

İlköğretim 1. ve 2. sınıf öğrencileri için en önemli kazanım okuma yazma ve temel matematik dersidir.

Okuma yazma ve temel matematik için 1. ve 2. sınıf öğrencileri tecrübeli sınıf öğretmenlerimizden online yada yüz yüze birebir kurs alabilirler. Diğer tüm derslerden de birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

Kırklareli Özel Ders

Kırıkkale şubemizde 1. , 2. , 3. ,4. 5. , 6. , 7. 8. ,  9. ,10. , 11. ve 12. sınıf öğrencileri için de tüm derslerden kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır. Diğer önlisans ve lisans adayları için de kurslarımız bulunmaktadır.

Kırıkkale şubemizde matematik kursu, İngilizce kursu ve diğer derslerden özel dersler online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Kırıkkale şubemizde Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, fen bilgisi, tarih, coğrafya, felsefe ve İngilizce özel ders Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Diğer tüm derslerden de online birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

YKS ( TYT AYT YDT ) üniversite hazırlık ve LGS,  KPSS , DGS, ALES, YDS, SAT, IELTS, TOEFL kursu Kırıkkale etüt merkezlerinde her dönem verilmektedir. Diğer tüm sınavlar için de kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

Kırıkkale etüt merkezleri iş ilanları için buradan irtibat kurabilirsiniz.

Etüt merkezimizde ilköğretim, lise ve diğer tüm öğrenciler için kurslarımız bulunmaktadır.

Özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz. Diğer merak ettiğiniz tüm konularla ilgili ayrıntılı bilgiyi eğitim danışmanımızdan alabilirsiniz.

Diğer kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale Etüt Merkezleri İrtibat;

Kırıkkale Etüt Merkezleri İçin Kursumuzla;

  • Whatsapp hattımızdan irtibat kurabilirsiniz.
  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale Etüt Merkezleri

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Sohbete Başla
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara