iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

Online ALES Kursu

Online ALES Kursu

Online ALES Kursu, Uzaktan Eğitim ALES Hazırlık Kursu

Online ALES kursu, Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. 2021 -2022 ALES hazırlık için en iyi matematik ve Türkçe öğretmenlerimizden birebir özel ders alabilirsiniz.  ALES için her dönem kurslarımız bulunmaktadır. Online ALES sisteminde binlerce öğretmen alternatifiniz bulunmaktadır. ALES derslerine istediğiniz il ve ilçeden katılabilirsiniz.

ALES’e yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak hazırlanmanızı öneriyoruz. Birebir özel derste aday eksiklerini çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilmektedir.

ALES için sınıf kursları verimli olmamaktadır çünkü seviye grupları oluşturulamamaktadır.

Sınıf kursları sizleri yavaşlatmasın ! Her şey size özel olsun…

Uzaktan Eğitim ALES Hazırlık Kursumuzu ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ.

Online ALES kurs sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Yeni ALES sınav siteminde artık yeni mantıkta yeni nesil sorular sorulmaktadır. Her matematik yada Türkçe öğretmeni ALES anlatamaz. Kursumuzda ALES derslerine ALES konusunda en az 15 yıllık deneyimi olan öğretmenlerimiz girmektedir. Online ALES dersleri yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

Özel ders ile eksikler daha hızlı giderilir çünkü adayın seviyesi ve alt yapısı dikkate alınarak ders işlenir.

Birebir özel ders alarak ALES’e hazırlanan adaylar sonuç olarak daha başarılı olmaktadırlar.

ALES SİSTEMİ

ALES yılda 3 defa yapılmaktadır. ALES’e isteyen tüm lisans adayları istedikleri kadar girebilmektedirler. ALES puanı 5 yıl geçerlidir. ALES sözel bölümde 50 Türkçe sorusu bulunmaktadır. Sayısal bölümde ise 50 matematik ve geometri sorusu bulunmaktadır.

ALES puanlama sisteminde sınavdan sınava minik değişiklikler olabilmektedir. Mesela Mayıs ayında yapılan ALES’e giren aday sayısı fazla olduğu için yüksek puan almak daha zordur. Sonuçta ALES yüksek puan almak için girilen bir sınavdır. ALES’e katılarak istediği puana ulaşamayan adaylar isterlerse diğer ALES sınavlarına katılarak puanlarını yükseltebilirler.

ALES Özel Ders Önerimiz

Yeni ALES sisteminde puan hesaplamada tüm derslerin önemi artmıştır. Örneğin sayısal puana Türkçe’nin katkısı, yine sözel puana matematik sorularının katkısı artmıştır. Mesela 25 Türkçe sayısal aday için 10 matematik netinin getirdiği puana eşittir.

ALES Türkçe için 10 derslik hızlı paragraf ve 10 derslik sözel mantık paketimiz bulunmaktadır. Sayısal puan hedefleyen adaylara hızlı paragraf ve sözel mantık paketi birlikte 12 derste verilebilmektedir.

Hızlı paragraf kursumuza katılan adaylar paragraf çözme hızlarını yaklaşık 3 katına çıkarabilmektedirler. Hızlı paragraf kursunun tüm derslerdeki uzun paragraf sorularının çözümüne katkısı olmaktadır. Örneğin matematik dersindeki yeni nesil uzun paragraf sorularını hızlı paragraf kursuna katılan adaylar çok daha hızlı anlayıp çözebilmektedirler.

ALES matematik ve geometri için adayın seviyesine alt yapısına ve hedeflerine göre 20-30 yada 40 derslik online birebir özel ders paketleri oluşturuyoruz.

Kursumuzda matematik, geometri, Türkçe, hızlı paragraf, sözel mantık ve diğer tüm derslerden özel dersler en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.

ALES için aldığınız özel derslerin ödemelerini haftalık görülen derse göre yapabilirsiniz. Örneğin bu hafta 2 ders matematik dersi görmüşseniz 2 ders ücretini hesaba havale yada eft olarak gönderebilirsiniz.
ALES derslerine memnun olduğunuz sürece devam edersiniz. Çünkü önemli olan adayın dersten memnun olması ve dersten verim almasıdır.

ALES ve diğer tüm sınavlar için kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel ders sistemimize ve diğer ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer tüm kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Online ALES Kursu İrtibat

Online ALES Kursu ve diğer tüm kurslarımız İçin ;

  • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak şubemize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Sohbete Başla
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara