iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online DGS Kursu

Online DGS Kursu

Online DGS Kursu 2021 – 2022  Uzaktan Eğitim

Online DGS kursu ile eğitiminize kesintisi olarak devam edebilirsiniz. DGS özel derslere branşında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. DGS derslerine istediğiniz yerden katılabilirsiniz. Dikey geçiş sınavı için uzaktan eğitim ile istediğiniz zaman birebir özel ders alarak eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

DGS için birebir özel ders alarak hazırlanan adaylarda başarı ve memnuniyet oranı yüz yüze yaklaşmaktadır.

Dikey geçiş sınavına hazırlanacak adaylar için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz.

Sınıf kurslarına göre online birebir özel ders çok daha verimli olmaktadır. Birebir online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

DGS kursu online eğitimde çok daha uygun ücretlerle alınabilmektedir. Online eğitimde binlerce öğretmen alternatifi bulunmaktadır.

 Online DGS Kurs – Sistemimiz

Kesintisiz bir DGS kursu için online birebir özel ders alarak sınava hazırlanmanızı öneriyoruz. Online dersler birebir sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Birebir derslerde aday istediği soruyu anında sorabilmektedir.

Online DGS derslerini anlatan öğretmenler mutlaka grafik tablet kullanmaktadırlar. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan, en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan öğretmenlerden ders aldığınızda DGS çok kolay bir sınav haline gelmektedir.

Online DGS sistemimizi görmeniz için matematik dersinden yada istediğiniz diğer derslerden online ücretsiz örnek ders alabilirsiniz.

DGS Özel Ders Önerimiz

DGS Matematik için adayın seviyesine göre 20 -30 – 40 yada 50 derslik paketlerimiz bulunmaktadır.

Haftada 1 gün 2 ders şeklinde online birebir özel ders alınması yeterli olmaktadır.

DGS Türkçe İçin 

Hızlı paragraf kursu 5 haftada toplam 10 derste alınmaktadır.

Sözel mantık kursu 5 haftada toplam 10 derste alınmaktadır.

EA, sözel ve diğer sayısal puan hedefleyen DGS adayları için hızlı paragraf ve sözel mantık kursu 6+6 : 12 derste verilebilmektedir.

Hızlı paragraf kursuna katılan adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Hızlı paragraf kursunun diğer derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne de katkısı olmaktadır.

DGS Sistemi

Dikey geçiş sınavı merkezi olarak ÖSYM tarafından yapılmaktadır. Dikey Geçiş Sınavı diğer adıyla DGS her yıl önlisans adayları için Temmuz ayının 1. yada 2. haftası yapılmaktadır. Örneğin 2021 yılı için DGS 11 Temmuz tarihinde yapılacaktır.

DGS’ye sadece önlisans adayları katılabilmektedir. Önlisans mezunu olmayan diğer lisans adayları DGS’ye giremezler.

DGS’de 60 Matematik ve 60 Türkçe sorusu sorulmaktadır. DGS ile mühendislik, işletme, çocuk gelişimi, hemşirelik vb. bir çok bölümü kazanabilmek için soruların en az yarıdan fazlasını yapmak gerekmektedir.

DGS’de SAYISAL – EA ve SÖZEL puan türleri hesaplanmaktadır. DGS’ye her yıl yüzbinlerce aday girmektedir. Hiçbir ders önemsiz olarak görülmemelidir.  Sonuçta bütün derslerin DGS puanına katkısı olmaktadır.


Örneğin 35 matematik ve 35 Türkçe netiyle bir çok bölüme yerleşilebilmektedir. Diğer bölümler arasında olan adaletten Hukuk kazanmak için 120 soruda yaklaşık 100 net yapmak hedeflenmelidir.

DGS için sadece matematik yada diğer geometri, Türkçe derslerinden birebir özel ders alabilirsiniz.

Uzaktan eğitimle DGS kursu ve diğer tüm kurslar kurs merkezimiz tarafından verilmektedir.

Özel ders sistemimize ve diğer ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer tüm kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Online DGS Kursu ve Diğer Kurslar İçin İrtibat

DGS Kursu ve diğer tüm kurslarımız İçin ;

  • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak şubemize ulaşabilirsiniz.

Online DGS Kursu

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Sohbete Başla
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara