iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online Eğitim

Online Eğitim

Online Eğitim

Online eğitim alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Tüm öğrenciler için tüm derslerden özel dersler uzaktan eğitim Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir.

YKS, YÖS, DGS, ALES, KPSS, YDS online eğitim, uzman öğretmen kadromuz tarafından verilmektedir.

7. ve 8. sınıf öğrencileri için LGS online eğitim, öğrenciye özel program oluşturularak verilmektedir.

1., 2., 3. ve 4. sınıf öğrencileri için okuma yazma, temel matematik online etüt merkezimizde tecrübeli sınıf öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

5. , 6. , 7. , 8. , 9. , 10. , 11. , 12.  sınıf özel Türkçe, matematik, fen, İngilizce, fizik, kimya dersi ve diğer dersler tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Önlisans ve diğer lisans adayları için de tüm derslerden online birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

Dershane Online Eğitim – Sistemimiz

Uzaktan eğitim birebir özel ders şeklinde adaya özel program oluşturularak verilmektedir. Online derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Derslerin verimli olması için aynı seansta 2 ders yapılmaktadır. Online derslerin verimli geçmesi için sabit internet ve bilgisayarın bulunmasını tavsiye ediyoruz.

Uzaktan eğitim ders sistemimiz görmeniz için ilk ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Özel derslere öğrenci memnun olduğu sürece devam edebilmektedir. Özel ders alan öğrencilerle herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. Ders ücretleri haftalık görülen derse göre, dersi gördükten sonra yapılabilmektedir.

Kesintisiz bir program için sınavlara online birebir özel ders alarak hazırlanmanızı öneriyoruz. Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

Hızlı Paragraf Kursu

Hızlı paragraf kursunu sınav girecek tüm öğrenciler için önemsiyoruz. Çoğu öğrenci LGS, TYT, DGS, ALES, KPSS ve diğer sınavlarda zaman sorunu yaşamaktadır. Paragraf kursuna katılan adaylar sınavlarda zaman sorunu yaşamamaktadırlar. Hızlı paragraf kursu 5 haftada toplam 10 derste online birebir özel ders şeklinde alınmaktadır.

Paragraf kursunun diğer tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne de katkısı olmaktadır.

Online eğitim siteleri ve diğer ayrıntınlar için buradan bilgi alabilirsiniz.

Özel ders sistemimize ve diğer tüm ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Online Eğitim ve  Diğer Ayrıntılar İçin Şubemizle İrtibat

Uzaktan eğitim ve diğer konularda bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

  •  Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • Şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Online Eğitim

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Sohbete Başla
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara