iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

Şahin Elektronik

Şahin Elektronik

Şahin Elektronik

Şahin Elektronik Eşen Beldesi Seydikemer  – Fethiye Muğla’da Bulunmaktadır.

ŞAHİN ELEKTRONİK EŞEN / SEYDİKEMER – FETHİYE / MUĞLA 

Şirket Adı : ŞAHİN ELEKTRONİK

Telefon numarası : 0535 638 68 79

Adres : Eşen Mahallesi Pazar Sokak No: 1  48360 Eşen – Seydikemer / MUĞLA

( Eşen Yeni Belediye Binası – Zemin Kat ) 

İletişim Cep Numaraları :

Süleyman Şahin : 0535 552 53 99 

Bayram Şahin    : 0535 638 68 79 

Turkcell , Vodofone – Turk Telekom Bayiliği

Fatura Ödeme Merkezi

Cep Telefonu Satışı ve Tamiri

Kontör Yükleme , Hat İşlemleri , Fatura Ödeme, Operatörler Arası Geçiş İşlemleri

Uydu, TV – Radyo, Oto Teyp Satış ve Tamir ve Montajı

Tv – Uydu Kumanda Satış ve Tamiri

Saat Tamiri

Tüm Elektronik Ev Aletleri Satış ve Tamiri 

Sigorta İşlemleri Takibi

Şahin Elektronik Eşen – Seydikemer

Şahin Elektronik yaklaşık 50 yıllık geçmişi olan büyük bir firmadır. İlk başta saat tamiriyle başlanmış, sonrasında uzun yıllar radyo ve televizyon tamiri ile devam edilmiştir. Daha sonraları dükkanda radyo, teyp – oto teyp, televizyon ve küçük ev aletleri satışları yapılmıştır.  Uydu antenlerin çıkmasıyla evlere on binlerce uydu anteni takılmıştır.

İlerleyen süreçte cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla  kontör,  şarj cihazı, kılıf ve batarya satışlarına başlanmıştır. Cep telefonu tamirinin de yapıldığı işletme şu an  TURKCELL, VODAFONE , TURKTELEKOM, SUPERONLİNE,              D-SMART ve FULLNET bayisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.  Şu an fatura ödeme merkezi şeklinde de çalışan Şahin İletişim sürekli kendisini yenileyerek günümüz şartlarına uyum sağlamıştır.

Şahin Elektronik, ismini kurucusu Ramazan Şahin’nin soyadından almıştır. Şu an Ramazan Şahin’in oğulları Süleyman  ve Bayram Şahin tarafından işletilmektedir.

Şahin İletişim Eşen – Seydikemer – Muğla

Firmasının ilk ismi Şahin Radyo TV Tamirhanesi‘dir. Şu an Şahin Elektronik ve Şahin İletişim isimleri kullanılmaktadır. Şahin iletişimde TURKCELL, VODAFONE ve TÜRK TELEKOM  işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Eşen Seydikemer ‘de bulunan firmanın Superonline, D Smart, DIGITURK, Türk Telekom İnternet ve FULLNET bayiliği bulunmaktadır. Tüm abonelik işlemlerinizi Şahin İletişim’de yaptırabilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezi

Şahin Elektronik firmasına elektirik, su, cep telefonu, internet, superonline, d smart, fullnet vb. tüm fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz. Fatura ödemeleri için firma pazar hariç her gün 09:00 – 19:00 saatleri arasında açıktır.

Eşen PAY CELL fatura ödeme merkezinde su, elektirik, doğalgaz, internet faturası, cep telefonu faturası, D SMART, DIGITURK ve SUPERONLİNE faturaları en hızlı bir şekilde ödenmektedir.

Satış ve Tamir İşlemleri

Şahin iletişimde cep telefonu, tv, uydu, radyo, cep telefonu aksesuarları, saat, elektrikli ev aletleri satış, montaj ve tamiri yapılmaktadır.  50 yıllık tecrübe ile  tüm elektronik eşyalar özenle tamir edilmektedir.

şahin elektronik eşen

Şahin iletişimin evlere servis hizmeti de  bulunmaktadır.

Özel derslerimizle ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Şahin Elektronik – Eşen – Seydikemer – Muğla

Şahin Elektronik Eşen, Seydikemer, Fethiye, Muğla Yetkilileri İle Aşağıdaki İletişim Numaralarından İrtibat Kurabilirsiniz.

  •  Whatsapp  hattından firma ile irtibat kurabilirsiniz.
  • Süleyman Şahin : 0535 552 53 99
  • Bayram Şahin : 0535 638 68 79  

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Sohbete Başla
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara