iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Senaryo Eğitimi

Senaryo Eğitimi

SENARYO EĞİTİMİ 

Senaryo eğitimi online yada yüz yüze eğitimle Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Online ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Kesintisiz senaryo eğitimi için online birebir özel ders şeklinde eğitim almanızı öneriyoruz.

Tüm Adaylar

Hafta Sonu / Hafta İçi 

4 AY – HAFTADA 2 GÜN – GÜNDE 3 SAAT

Öğrencilere senaryo yazım becerisi kazandırmak için tasarladığı senaryo atölyesi 3 aylık yoğunlaştırılmış bir programdır.

Film sevdalısı kişiler için en uygun seçenek olan Senaryo Atölyesinin programı, film sevdalılarının kendi senaryolarını yazabilmeleri için teori ve uygulamayı birleştiren özgün bir yapıda tasarlanmıştır

SENARYO AKADEMİSİ PROGRAMIMIZIN SONUNDA, ÖĞRENCİLER SENARYO ALANINDA KENDİLERİNİ GELİŞTİRMİŞ,

1 uzun metraj sinema filminin yazımından yapımına kadar her şeyini deneyimlemiş

2 özgün proje, 1 dizi, 1 sitcom , 5 skeç ve 5 kısa dahil olmak üzere inanılmaz miktarda senaryo deneyimi kazanmış, yaratıcı sanatçılık becerileri konusunda farkındalık kazanmış olarak mezun olurlar.

14 farklı dersten oluşan 96 saatlik programın sonunda kursiyerlerimiz, uzun metraj sinema filmi, dizi projesi ve bağımsız bitirme projesinden oluşan, sektöre sunabileceği, üç adet senaryo içeren bir portfolyoyla mezun olur.

Akademinin senaryo programında öğrenciler sadece senaryo teorilerini öğrenmekle kalmaz; sinema, dizi, komedi, kısa film ve internet dizilerini yazmanın sırlarına erişirler.

HİKAYECİLİKTEN MÜHENDİSLİĞE

Sinema ve dizi film senaryolarının yapım aşamasında başarılı bir sonuç elde etmek için yetenek tek başına yeterli değildir. Senaryo yazarlığı öğrenilen bir zanaattır ve bir yazar bu alanın temel gereksinimlerini anlamak ve bir senaryoyu işlevsel ve çekici yapan unsurları doğru dürüst kavrayabilmek için her gün yazmalıdır.

4 aylık eğitim programı boyunca kursiyerler birçok proje bitirirler. Program boyunca sürekli yazmakta ve çok çeşitli tarz ve türlerde yazma konusunda üstün bir deneyim kazanmaktadırlar.

Senaryo Akademisi Programının bitiminde, her kursiyer, ekip çalışmasıyla birlikte en az bir dizi, bir sinema filmi ve beş kısa film bitirmiş , ayrıca danışman eşliğinde sektör profesyonellerine sunmak üzere kendi özgün projesini(dizi veya sinema) bitirmiş olur.

İmkanlar ölçüsünde kısa filmler Akademi’de çekilip festivallere gönderilebilir.

Uygulama ağırlıklı olan ve deneme yanılma yöntemiyle öğreten eğitim programımız, öğrencilerimizin teorik derslerde edindikleri bilgileri sahada uygulamaya dökerek, sahip oldukları yetileri eğlence sektörü ve yaratıcı teknolojiler alanlarında pazarlanabilir becerilere dönüştürmelerine olanak tanır.

SENARYO AKADEMİSİ PROGRAMINDA GÖRÜLECEK DERSLER

01. KISACA SENARYO

02. SİNOPSİS EĞİTİM

03. TRETMAN TEKNİĞİ

04. DİYALOG YAZIMI

05. SKEÇ VE KOMEDİ YAZARLIĞI

06. OLAY ÖRGÜSÜ

07. KARAKTER TASARIMI

08. 11. KISA FİLM SENARYO UYGULAMALARI

09.SENARİSTİK FİLM ANALİZİ

10. FİLM ANALİZİ

11. FİLM AKIMLARI

12. FİLMLERLE PSİKOLOJİ

13. FİLM DİLİ

14. FİLM TÜRÜ

15.UZUN METRAJ FİLM SENARYOSU DERSİ

16. DİZİ YAZMAK

17. KENDİ ÖZGÜN PROJENİ YAZMA

18. FİLM GRAMERİ VE ESTETİĞİ

19. İLERİ SENARYO

Özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz.

Senaryo Eğitimi 

Senaryo Eğitimi Şubemizde Her Dönem Online Yada Yüz Yüze Eğitimle Verilmektedir.

  • Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.
  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Senaryo Eğitimi

Senaryo Eğitimi

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Sohbete Başla
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara