iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Siirt

YÖS Kursu Siirt

YÖS Kursu Siirt

YÖS kursu Siirt şubemizde Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Derslere en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan YÖS  öğretmenlerimiz girmektedir. Yabancı öğrenci sınavı YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu ve diğer kurslar Siirt şubemizde her dönem kişiye özel program oluşturularak online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir. 

Yabancı öğrenci sınavı YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanı yine bazı üniversitelerde geçerli olabilmektedir. 

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır. 

Birebir özel ders, sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır. Online birebir özel derste yüzlerce öğretmen alternatifi bulunmaktadır. Birebir özel ders alarak sınava hazırlanan öğrenciler sonrasında çok daha güzel bölümlere yerleşebilmektedirler.

Kursumuzda YÖS ve diğer sınavlar için online birebir özel ders alternatifi de bulunmaktadır. 

YÖS Kursu ve Diğer Kurslar İçin Online Özel Ders 

YÖS kursu ve diğer kurslar Siirt şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Uzaktan eğitim online özel ders ile normal ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. 

Uzaktan eğitim online özel derslerde adaya özel kurs programı oluşturarak adayın anlayabileceği şekilde tüm konuları birebir bitiriyoruz. Online derslerde adayın dokümanları taranmakta ve adayın çözemediği sorular birebir çözülmektedir. 

YÖS derslerine IQ, matematik 1, matematik 2 ve geometri konularını aynı anda anlatabilen Türkiye’nin en iyi YÖS öğretmenleri girmektedir. 

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. 

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır. 

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz. 

Sistemimizi görüp test etmeniz için ilk örnek dersimize ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

YÖS başvuru, tercih ve işlemleriniz için şubemizden ücretsiz destek alabilirsiniz. 

YÖS Özel Ders Tavsiyesi 

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS adaylarının seviyelerine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturarak 50 -70 yada 100 saatte tüm YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS için daha özel hedefi olan adaylar daha fazla özel ders alabilirler. 

TIP – HUKUK – Mühendislik ve diğer iyi bölümleri hedefleyen öğrenciler için yıllık 150 – 200 yada 250 derslik online birebir özel ders şeklinde kurs programları oluşturuyoruz.

Özel ders aldıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve istediğiniz üniversite ve bölümü kazanabilirsiniz.

YÖS kursu ve diğer kurslar için sistemimizi görmeniz için Siirt şubemizden ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

Online YÖS Sınıf Kursu 

YÖS kursu ve diğer kurslar Siirt şubemizde her dönem verilmektedir. İstediğiniz gün ve seanslarda YÖS ve diğer sınavlar için özel ders alınabilmektedir.

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında online YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında büyük seviye farklılıkları bulunabilmektedir. Seviye farkı varsa ve özel hedefleriniz bulunuyorsa birebir özel ders alarak sınava hazırlanmanızı tavsiye ediyoruz. 

YÖS için birebir özel ders aldıktan sonra eksiklerinizin çok daha hızlı bir şekilde giderildiğini ve netlerinizin hızlı bir şekilde arttığını göreceksiniz.

YÖS YABANCI ÖĞRENCİ SINAVI – REHBERLİK
Yabancı Öğrenci Sınavı – YÖS nedir?

Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı YÖS, Türkiye’de üniversite okumak isteyen yabancı uyruklu öğrencilerin girdikleri bir sınavdır. Bu sınav 2010 yılına kadar ÖSYM tarafından yapılmaktaydı. 2011 yılından itibaren her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. 

YÖS kursu ve diğer kurslar Siirt şubemizde kişiye özel program oluşturularak verilmektedir.

YÖS sınavına başvurma koşulları

 1. Yabancı uyruklu olmaları.
 2. Türk liselerinin veya Türk liselerine denk bir okulun son sınıfında olmaları ya da böyle bir okuldan mezun durumda bulunmaları.
 3. Tercih etmek istedikleri yükseköğretim kurumlarınca belirlenen kayıt koşullarını taşımaları gerekir. Her üniversite koşulları değişebiliyor.

Üniversitelerin başvuru koşulları ve diğer konularda ayrıntılı bilgi için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS’e kimler girebilir?

 1. Türkiye’de okumak isteyen Yabancı uyruklu öğrenciler.
 2. Lise öğrenimini yurt dışında tamamlayan T.C. vatandaşı yada uyruğundan biri T.C. veya K.K.T.C.  olan çifte vatandaşlar.
 3. Doğumla yabancı uyruklu olup sonradan T.C. vatandaşlığına geçen çifte vatandaşlar 
 4. Doğumla T.C. vatandaşı olan çifte vatandaşlar YÖS’e girebilirler. 

Kimler YÖS sınavına giremez?

 1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olanlar
 2. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşı olanlar
 3. Türkiye’deki bir yükseköğretim kurumundan disiplin suçu nedeniyle çıkarma cezası alanlarla, önceki yıllarda katıldıkları YÖS’te sahtekârlık yaptıkları saptananlar
 4. Kültür anlaşmaları, kültürel değişim programları ve benzeri düzenlemelerle, Türkiye Cumhuriyeti Hükümetince yabancı hükümetler emrine verilen burslardan veya yükseköğretim imkânlarından yararlandırılmış olanlar.

Kimler YÖS’e girebilir? kimler YÖS’e giremez ? ve diğer sorularınız için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

Kurs merkezimizle iletişime geçtikten sonra eğitim danışmanımızdan kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

YÖS İle İlgili Sorular ve Cevapları 

Siirt şubemizde YÖS kursu ve diğer kurslar kişiye özel program oluşturularak verilmekte ve %100 başarı hedeflenmektedir.

Türkiye’de okumak için ne yapmalıyım?

Türkiye’de okuyabilmek için önünüzde 3 farklı alternatif var.

YÖS sınavına girerek, 

Lise diplomanızla üniversitelere başvuru yaparak

YKS ( TYT AYT YDT ) sınavına girerek. 

YÖS ve diğer sınavlar için daha kapsamlı bilgiye kursumuzdan ulaşabilirsiniz.

Lise Diploması İle Alan Üniversiteler

YÖS kursu Siirt şubemizde ve diğer illerde  Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS sınavına katılarak tercih edeceğiniz üniversite ve bölümleri arttırabilirsiniz.

Lise diplomasıyla ve diğer farklı yöntemlerle alan üniversitelerde her yıl minik değişiklikler olabilmektedir. Kurs merkezimizle irtibat kurduğunuzda daha kapsamlı bilgi verilecektir.

Trakya Üniversitesi 

 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 

Sakarya Üniversitesi 

Karabük Üniversitesi 

Siirt Üniversitesi 

Giresun Üniversitesi…  ve diğer üniversiteler için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS sınavına girmenin avantajları nelerdir?

YÖS sınavına girmiş olmak; elinizde Türkiye Cumhuriyeti üniversitelerinden birinin yapmış olduğu sınav sonuç belgesi olacağından her zaman lise diploması ile başvurmaktan avantajlı durumda olacaktır. 

YÖS sınavına nasıl girebilirim?

En pratik yöntem ilgili üniversitelerin web sayfasını takip etmektir.

YÖS kapsamlı rehberlik ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Özel ders sistemimize ve diğer kurslara  buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu ve Diğer Kurslar İçin; 

 Siirt YÖS Kursu ve diğer kurslar için Şubemize;

 • Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.
 •  0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Siirt

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Sohbete Başla
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara