iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online LGS Kursu

Online LGS Kursu

Online LGS Kursu

Online LGS kursu ile tüm Türkiye’de en iyi öğretmenleriyle eğitim veriyoruz. LGS derslerine branşında en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenler girmektedir. Online dersler istediğiniz gün ve seanslarda alınabilmektedir.

Online LGS Kurs ile istediğiniz en iyi liseleri bizimle kazanabilirsiniz. İstediğiniz il ve ilçelerde yüz yüze LGS özel ders için evinize öğretmen de gönderebiliyoruz.

LGS uzaktan eğitim ile tüm derslerden eksiklerinizi birebir tamamlayabilirsiniz. Online eğitimle LGS hazırlık kursu evinize geliyor. LGS dersleri yeni MEB müfredatına göre anlatılmaktadır.

LGS Online kurs ücretsiz olarak verilmemektedir. Öğrenciler sadece ilk online örnek dersi ücretsiz olarak görmektedirler.

LGS online Kurs tavsiye ; Ücretsiz örnek dersimize katılarak sistemimizi görebilir sonrasında istediğiniz öğretmenden online birebir özel ders alabilirsiniz.

8. sınıf online dershane için kurs merkezimizle irtibat kurduğunuzda ayrıntılı bilgi verilecektir.

LGS online eğitim ücretsiz ve ücretli olarak planlanmaktadır. Özel derslerimiz ücretsizdir. İlk örnek ders ücretsiz olarak planlanmaktadır.

LGS Hazırlık Kursları fiyatları online eğitimde çok daha uygundur.  Online LGS hazırlık dershaneleri olarak öğrenciye özel LGS kurs programı hazırlıyoruz.

Uzaktan Eğitim LGS Kursu

Online LGS hazırlık kursu ile matematik, Türkçe, fen ve diğer tüm LGS derslerinden eksiklerinizi birebir özel ders alarak tamamlayabilirsiniz.

En iyi fen liselerini ve diğer nitelikli liselere yerleşebilmek için yüzde birlik dilimlerin altında yer almak gerekmektedir.

Neden Online Ders ?

Online dershane LGS ücretsiz kurslarımız bulunmamaktadır. Özel kurs olduğumuz için özel derslerimiz ve kurslarımız ücretlidir.

Online derslerde eğitiminiz kesintiye uğramadan gerçekleşmektedir. Online derslerde binlerce öğretmen alternatifi bulunmaktadır. Uzaktan eğitim ile istediğiniz derslerden özel dersleri istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz.

LGS için özel derslere istediğiniz yerden katılabilirsiniz. Uzaktan eğitim ile derslere katılabilmeniz için internete bağlanabilen cep telefonu, tablet, laptop yada bilgisayarınızın olması yeterlidir.

Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Örneğin online derslerde öğrenci derse anında müdahale edebilmekte ve istediği soruyu anında sorabilmektedir.

Uzaktan eğitimle ders anlatan öğretmenler mutlaka grafik tablet kullanmaktadır. Grafik tablet kullanıldığı için dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli bir şekilde işlenmektedir.

Özel ders alan aday memnun olursa ve dersten verim alıyorsa sonuçta başarıya ulaşır. Bu nedenle en iyi öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

Uzaktan eğitimle aldığınız özel derslere memnun olduğunuz sürece devam edebilirsiniz.

Diğer tüm derslerden özel ders almak için kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

LGS Sistemi

LGS’de öğrenciler 8. sınıf konularından sorumludurlar. Türkçe, matematik ve İngilizce 5., 6. ve 7. sınıf alt yapısı gerektirirken diğer dersler çoğunlukla bağımsız konulardan oluşmaktadır.

LGS’ de Türkçe, matematik ve fen dersinden 20 ‘şer soru sorulmaktadır ve katsayısı 4 ile çarpılmaktadır. Diğer derslerden inkılap, İngilizce ve din kültürü derslerinden 10’ar soru sorulmaktadır ve katsayısı 1 ile çarpılmaktadır.

Her yıl LGS Haziran ayının ilk haftasında yapılmaktadır. Örneğin LGS 2021 yılı için 6 Haziran tarihinde yapılacaktır.

LGS Özel Ders Önerimiz

Liselere giriş sınavı için çalışmalara en azından 7. sınıftan itibaren başlanılmasını öneriyoruz. LGS’de en önemli ders matematik dersidir. Matematik alt yapısı zayıf olan ve fen lisesi hedefi olan 7. sınıf öğrencilerine haftada 1 gün 2 ders şeklinde matematik dersinden özel ders almalarını tavsiye ediyoruz.

İyi olmanız, okul birincisi olmanız çoğu zaman yeterli olmamaktadır. Mesela bulunduğunuz ildeki en iyi fen lisesine yerleşebilmeniz için %1’lik dilimlere bile girmeniz çoğu zaman yeterli olmamaktadır.

8. Sınıflar İçin Birebir LGS Paketimiz

Matematik : 70 ders,

Fen : 40 ders,

Türkçe : 30 ders, ( 10 ders hızlı paragraf + 20 ders dilbilgisi )

İnkılap : 24 ders, İngilizce : 24  ve Din Kültürü : 12 derste bitirilebilmektedir.

Bu paketler tüm konuların bitirilmesi için önerdiğimiz ders paketleridir. İsteyen öğrenciler diğer minik özel ders paketlerimizden de alabilirler. Mesela matematik dersinden 70 ders yerine 30 yada 40 ders alabilirler.

Online LGS derslerimizde katılan öğrencilere LGS Online Deneme Sınavları ücretsiz olarak uygulanmaktadır. LGS deneme sınavlarından sonra analizli karne çıkartılmaktadır.

LGS için matematik, fen ve Türkçe paketini tüm öğrencilerin almasını tavsiye ediyoruz. Liselere giriş sınavı için hazırlığa yaz döneminde başlayacak öğrencilere 8. sınıfın ilk dönem matematik, fen ve Türkçe konularını bitiriyoruz.  LGS hazırlığa yaz döneminde başlayan öğrencilerin tüm konularını 1. dönem sonuna kadar tamamlıyoruz.

Türkiye geneli LGS online deneme sınavları yaparak öğrencilerimizin seviyelerini sürekli kontrol ediyoruz. Denem sınavı sonuçlarına göre öğrencilerin matematik, fen ve Türkçe derslerinden eksik kalan konuları varsa tamamlıyoruz.

Diğer derslerden (  İnkılap Tarihi, İngilizce ve Din Kültürü ) eksikleri olan öğrenciler için bu minik özel dersler planlayarak öğrencinin eksiklerini birebir gideriyoruz. Çoğu öğrenci kendi çalışarak yada okul kurslarından destek alarak inkılap, din kültürü ve İngilizce derslerinde full çıkaracak seviyeye ulaşabilmektedirler.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Fen liselerini ve diğer nitelikli liseleri kazanabilmek için özel ders alınmasını tavsiye ediyoruz.

LGS Hızlı Paragraf Kursu 

Hızlı paragraf kursu 5 haftada toplamda 10 derste verilebilmektedir. Paragraf kursunu tamamladıktan sonra adaylarda odaklanma sorunu ortadan kalkmakta ve paragraf çözme hızları yaklaşık 3 kat artmaktadır. Hızlı paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır.

Online LGS Kurs öğrencilerine ilk olarak hızlı paragraf kursuna katılmalarını öneriyoruz. Hızlı paragraf kursuna katıldıktan sonra hayatınızdaki değişimi göreceksiniz.

İsteyen öğrenciler sadece lgs online deneme sınavları için de kayıt olabilmektedirler. Sınava birebir özel ders alarak hazırlanan öğrencilerin başarıları diğer öğrencilere göre çok daha yüksek olmaktadır. LGS öğrencilerin hayatlarında girdiği en önemli sınavlardan birisidir.

Ne Zaman LGS Kursuna Başlanılmalı ?

LGS kursu online birebir özel ders şeklinde yapıldığı için Yaz Döneminde yada istediğiniz diğer aylarda eğitime başlayabilirsiniz. LGS hazırlık için hiçbir zaman geç değildir. Adaya özel sınava kadar kurs programı oluşturarak adayın eksiklerini birebir tamamlıyoruz.

Kursumuzda online eğitimle LGS kursu ve diğer sınavlar için kurslar verilmektedir.

Matematik, fen, Türkçe, İngilizce ve diğer tüm derslerden özel ders alabilirsiniz.

Özel ders sistemimize ve diğer ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer tüm kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Online LGS Kursu ve Diğer Kurslar İçin İrtibat

Online LGS Kursu ve diğer tüm kurslarımız İçin ;

  • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak şubemize ulaşabilirsiniz.

Online LGS Kursu

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Sohbete Başla
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara