iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online YKS Kursu

Online YKS Kursu

Online YKS ( TYT AYT YDT ) Kursu 2021 – 2022 Uzaktan Eğitim

Online YKS ( TYT AYT YDT ) kursu ile tüm Türkiye’de birebir özel ders şeklinde eğitim veriyoruz. YKS derslerine alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir.

YKS hazırlık kursları online eğitimle her dönem kursumuzda verilmektedir.

En iyi online YKS TYT AYT YDT üniversite hazırlık kursu sistemimizi görmeniz için ilk ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

TYT AYT YDT Uzaktan Eğitim

Online YKS kursu uzaktan eğitimle adaya özel program oluşturularak verilmektedir. Üniversite hazırlık eğitimine istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. istediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz derslerden özel ders alabilirsiniz.

Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

Online dersler kendimize özel sistem üzerinden sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Özel derslere katılabilmeniz için internete bağlanabilen telefon, tablet, laptop yada bilgisayarınızın olması yeterlidir.

Online ders ödemeleri dersi gördükten sonra haftalık görülen derslere göre yapılabilmektedir. YKS online eğitim için adaylarla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. Aday derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir.

YKS hazırlık için online uzaktan eğitim sistemimizden yararlanarak eksik konularınızı çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Özel ders alarak üniversite sınavına hazırlananlar sonuçta eksiklerini çok daha hızlı bir şekilde giderebilirler.

Hızlı Paragraf Kursu

Online YKS kursu alan öğrencilerimiz indirimli fiyatlarla hızlı paragraf kursumuzdan yararlanabilmektedirler.

Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin çoğunluğu TYT’de zaman sorunu yaşamaktadırlar. Hızlı paragraf kursumuza katılan adayların paragraf sorusu çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil uzun paragraf sorularının çözümüne katkısı olmaktadır. Hızlı paragraf kursu 5 haftada toplam 10 derste online birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Örneğin hızlı paragraf kursuna katılan aday Türkçe sorularını yaklaşık 30 dakika daha erken çözebilmektedir.

Sonuç olarak öğrenciye artı zaman kalmaktadır. Kalan zamanı öğrenci diğer derslerdeki netlerini arttırmak için kullanabilmektedir.

Hızlı paragraf kursunu alan öğrenci hayatı boyunca gireceği diğer sınavlarda da bu kazanımı kullanabilecektir.

YKS ( TYT AYT YDT ) Özel Ders Önerimiz

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Önlisans ve istediğiniz diğer lisans bölümlerini kazanabilmeniz için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz.

Online TYT Kursu Özel Ders

TYT’de 120 soru bulunmaktadır. TYT konuları 9. ve 10. sınıf konularıdır. TYT konuları isteyen herkesin yapabileceği temel konulardan oluşmaktadır. TYT’de bütün soruların yaklaşık puan değeri aynıdır.

TYT’de 40 matematik, 40 Türkçe, 20 fen ve 20 sosyal bilgiler soruları bulunmaktadır. Çok iyi bölüm kazanmak isteyen öğrenciler 120 soruda 100 neti geçmeyi planlamalıdırlar.

Mesela tıp yada hukuk düşünen adaylar TYT’de 120 soruda 100 net ve üzerinde net yapmayı hedeflemelidirler.

TYT için adayın hedefine ve alt yapısına göre 50 – 70 yada 100 derslik online birebir özel ders şeklinde istenilen dersleri kapsayan ders paketleri oluşturuyoruz.

Örneğin TYT Türkçe için 10 ders hızlı paragraf, 20 derslik dilbilgisi paketi oluşturuyoruz. Diğer dersler için de adaya özel minik paketlerimiz bulunmaktadır.

Online AYT Kursu Özel Ders

AYT’de 80 soru bulunmaktadır. AYT konuları 11. ve 12. sınıf konularını kapsamaktadır. Alan yeterlilik testlerinde  başarılı olmak için iyi bir alt yapıya sahip olmak gerekmektedir.

AYT için adayın hedefleri doğrultusundan adayın alt yapısını da dikkate alarak 80-100 saatlik özel ders paketleri oluşturuyoruz.

Örneğin AYT matematik konuları adayın alt yapısına göre 30 – 40 derste anlatılabilmektedir.

Birebir özel derste her şey adaya özel olduğu için, sınıf ortamında gösterilen ders saatlerinin beşte biri ile aday daha iyi sonuçlar alabilmektedir.

Tüm derslerden özel ders alabilirsiniz yada sadece eksik olduğunuz dersleri belirleyip birebir özel ders alabilirsiniz.

Örneğin sadece AYT fizik konularında eksikleri olan bir öğrenci kursumuzdan eksik olduğu konuları belirleyerek 10 – 20  ders saati özel ders alabilmektedir.

Öğrenciler YKS deneme sınavlarına ücretsiz olarak katılabilmektedirler. Deneme sonuçlarına göre TYT konularından yada diğer AYT konularından eksiklerinizi tespit ederek alacağınız özel dersleri belirleyebilirsiniz.

YDT için de adaya özel 30 – 40 yada 50 derslik birebir özel ders paketleri oluşturuyoruz.

Kursumuzda Online uzaktan eğitimle LGS, YKS ( TYT AYT YDT ) YÖS , SAT; DGS, ALES, KPSS kursu ve diğer tüm kurslar verilmektedir.

Kursumuzda Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, İngilizce ve diğer tüm derslerden özel ders verilmektedir.

Özel ders diğer sınıf ortamı kurslarına göre on kata kadar daha etkili bir yöntemdir. Özel ders daha pahalı değildir. Sonuçta üniversite hazırlık için bir bütçenin ayrılması gerekmektedir. Yaklaşık sınıf kursları için ayrılan bütçe ile birebir özel ders alabilirsiniz.

Diğer kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimize ve Diğer Ayrıntılara Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online YKS Kursu İrtibat

Online YKS Kursu ve diğer tüm kurslarımız İçin ;

  • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak şubemize ulaşabilirsiniz.

Online YKS Kursu

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Sohbete Başla
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara