iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Almanca Aile Birleşimi Kursu İzmit Kocaeli

Almanca Aile Birleşimi Kursu İzmit Kocaeli

Almanca Aile Birleşimi Kursu İzmit Kocaeli

Almanca Aile Birleşimi Kursu İzmit Kocaeli şubemizde online yada yüz yüze eğitimle Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Kesintisiz eğitim için online birebir özel ders şeklinde eğitim alabilirsiniz. Online Almanca kursumuzu görüp öğretmenlerimizle tanışmanız için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

A1 Aile birleşimi Almanca kursu İzmit Kocaeli şubemizde Almanca derslerine Türkiye’nin en iyi Almanca öğretmenleri girmektedir.

Online Almanca Eğitimi

Online aile birleşimi Almanca kursu şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Online özel ders ile normal özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online Almanca özel dersleri  dersleri istediğiniz il ve ilçeden alabilirsiniz.

Online A1 Almanca özel derste adayın anlayabileceği şekilde konular birebir anlatılmaktadır. Online Almanca deneme sınavları yaparak adayın seviyesini düzenli olarak takip ediyoruz.

Online derslere başlayan adaylar isterlerse sonrasında en yakın şubemizde özel derslere devam edebilirler.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk online dersten ücret almıyoruz.

Aile Birleşimi Almanca Özel Ders

Almanca aile birleşimi kursu İzmit  şubemizde birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır. Özel derste kişiye özel gün ve seansta dersler işlenmektedir.   48 saatlik özel Almanca aile birleşimi kursu, ortalama iki aylık bir sürede verilmektedir. Zamanı olmayan adaylar için de daha farklı kurs programları yapılabilmektedir.

  • Aile birleşimi sınavı için özel dersleri istediğiniz gün ve seansta alabilirsiniz.
  • Özel dersi istediğiniz Almanca öğretmenimizden alabilirsiniz.
  • Almanca özel derslerimizde bir ders saati 40 dakikadır.
  • A1 Almanca aile birleşimi kurs ücretini eğitim dönemince taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Aile birleşimi için hangi kaynakların kullanılacağına adayın seviyesi dikkate alınarak, adayla birlikte karar verilmektedir.

A1 Aile Birleşimi Almanca Sınavı

Aile birleşimi Almanca kursu İzmit  şubemizde her dönem verilmektedir.  A1. A2. B1, B2, C1 ve C2 Almanca dil seviyelerinden A1 düzeyinde Almanca bilmek ve belgelendirmek aile birleşimi için yeterlidir.

A1 Almanca sınavı 2 bölümden oluşmaktadır. Yazılı sınav 65 dakika. sözlü sınav 15 dakika sürmekte ve sözlü sınav grup içinde yapılmaktadır. A1 sınavı günlük hayatta kullanılan basit metinleri içermektedir.

Aile birleşimi Almanca yazılı ve sözlü sınavların tam içerikleriyle ilgili kursumuzda ayrıntılı bilgi verilmektedir. Almanca birebir özel derslerde yazılı ve sözlü aile birleşimi Almanca sınavıyla ilgili özel çalışmalar yapılmaktadır.

Özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz.

Almanca Aile Birleşimi Kursu İzmit Kocaeli

Almanca Aile Birleşimi Kursu İzmit Şubemizde Her Dönem Online Yada Yüz Yüze Eğitimle Verilmektedir.

  • Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.
  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Almanca Aile Birleşimi Kursu İzmit Kocaeli

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Sohbete Başla
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara